Strona głównaStrona główna Mapa stonyMapa strony KontaktKontakt

Piekarnia Jackowscy

witamy

Piekarnia Jackowscy powstała w 1983 roku. Założona przez Aleksandra i Marie Jackowskich, najpierw w Szczecinie, a obecnie mieści się w Tanowie, prowadzona już przez drugie pokolenie Jackowksich. Jesteśmy piekarnią rzemieślniczą, gdzie pieczywo jest robione ręcznie. Korzystając z bezcennej wiedzy i wieloletniego doswiadczecina w zawodzie, załozyciela Aleksandra Jackowskiego, pieczemy dobry chleb.

Naszą piekarnie cechuje wieloletnie doświadczenie, tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie, oparte wyłącznie o naturalne składniki. Piekarnia usytuowana jest w malowniczej okolicy, w miejscowości Tanowo nieopodal Szczecina.

Miejscowość otoczona jest ogromną powierzchnią lasów Puszczy Wkrzańskiej. Piękna sceneria otaczająca naszą piekarnię nie stanowi jedynie walorów estetycznych lecz przede wszystkim świadczy o naturalności i czystości ekologicznej okolicy.

Udało nam się połączyć nowoczesność z tradycją. Piekarnia Jackowscy wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny usprawniające produkcję. Pomimo tego stawiamy na naturalność i w ostatnich, najistotniejszych fazach produkcji, pieczywo wykonujemy ręcznie. Na tym etapie można liczyć na nasze doświadczenie. 

Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, a ich uznanie i zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Staramy się w pełni usatysfakcjonować zarówno pośrednich jak i końcowych konsumentów. Dbamy o to, aby pieczywo, które trafia na Państwa stoły cechowało się najwyższą jakością, naturalnością i zdrowiem.

© 2008 Piekarnia Jackowscy

projektowanie stron www avangardo.pl | studio reklamy internetowej avangardo.pl