Strona głównaStrona główna Mapa stonyMapa strony KontaktKontakt

Piekarnia Jackowscy

witamy

Produkty, które Państwu oferujemy opierają się wyłącznie na tradycyjnych recepturach, przekazywanych przez lata z pokolenia na pokolenie. We własnym zakresie zajmujemy się mieszaniem ziaren oraz wytwarzaniem zakwasu do pieczywa żytniego, ciemnego i razowego, które jest naszym sztandarowym produktem.

Gwarantuje to niepowtarzalne walory smakowe oraz zdrowotne. Kwasy i żurki przygotowujemy sami, na terenie naszej piekarni, poddając je kilkufazowej fermentacji. Nadaje to niepowtarzalny smak, trwałość oraz wilgotność naszego pieczywa.

W jego skład nie wchodzą żadne sztuczne komponenty a jedynie woda, mąka sól i wcześniej wspomniane, naturalne zakwasy. Delikatny smak i naturalne składniki pieczywa Piekarni Jackowscy zapewniają dobre samopoczucie i zdrowie. Rozumiemy, że wymagania Klientów wzrastają, ich gusta się zmieniają, dlatego też nieustannie staramy się w pełni zaspokoić ich potrzeby. Zawsze jednak są to produkty w całkiem naturalne, smaczne i zdrowe.

W ostatnim czasie dodaliśmy do gamy naszych produktów chleb Marianowski. Jego nazwa pochodzi od nazwy miejscowości, w której po wielu próbach i niezwykłym zaangażowaniu twórcy, powstała ta jedyna w swoim rodzaju receptura. Założyciel i wlaścicel piekarni, Aleksander Jackowski, tam, w Marianowie, właśnie prowadzi Gospodarstwo Chlebowy Dom. Działa dopiero od kilku lat, a juz ma stałych bywalców i smakoszy dobrego chleba. To tam, na potrzeby gości, Pan Aleksander pracuje nad niepowtarzalnym smakiem swoich wyrobów. Chleb, który Państwu oferujemy jest zdrowy i naturalny. Kilkugodzinna fermentacja i rozwój korzystnych bakterii, zapewnia świeżość, niepowtarzalny smak i aromat przez wiele dni. Przepisu na niego nie znajdą Państwo w żadnej książce, czy w internecie. My wpiszemy go do rodzinnych receptur Piekarni Jackowscy, a Państwo, mamy nadzieję, do codziennego jadłospisu.

© 2008 Piekarnia Jackowscy

projektowanie stron www avangardo.pl | studio reklamy internetowej avangardo.pl